Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FREDERIC IRIARTE, soffbord, samtida, bemålat trä, signerad samt numrerad Iriarte. F 8/50, glasskiva, höjd 57, diameter 70 cm
Bruksslitage
503287
2017-11-23
Gör en kostnadsfri värdering här