Frederic Iriarte soffbord

Frederic Iriarte soffbord
Frederic Iriarte soffbord
Frederic Iriarte soffbord
Frederic Iriarte soffbord
Frederic Iriarte soffbord
Frederic Iriarte soffbord
Frederic Iriarte soffbord
Frederic Iriarte soffbord
Frederic Iriarte soffbord
Frederic Iriarte soffbord

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FREDERIC IRIARTE, soffbord, samtida, bemålat trä, signerad samt numrerad Iriarte. F 8/50, glasskiva, höjd 57, diameter 70 cm

Bruksslitage

503287

2017-11-23