Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FLINTLÅSPISTOL, 1700-talets mitt, otydligt signerad ...A Copenhagen, mässingsbeslag, längd 36 cm, kruthorn medföljer
skador
503304
2017-11-23
Gör en kostnadsfri värdering här