Flintlåspistol

Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FLINTLÅSPISTOL, 1700-talets mitt, otydligt signerad ...A Copenhagen, mässingsbeslag, längd 36 cm, kruthorn medföljer

skador

503304

2017-11-23