Marc Chagall
Vollendet
2017-11-23
503320
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
MARC CHAGALL (Frankrike, 1887-1985), efter: "Le cirque au clown jaune", färglitografisk affisch, numrerad 936/1000, utgiven av Borstahusens konstförening 1967, ca 70x55 cm