Marc Chagall

Marc Chagall
Marc Chagall

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MARC CHAGALL (Frankrike, 1887-1985), efter: "Le cirque au clown jaune", färglitografisk affisch, numrerad 936/1000, utgiven av Borstahusens konstförening 1967, ca 70x55 cm

503320

2017-11-23