Börje Hedlund oljemålning

Börje Hedlund oljemålning
Börje Hedlund oljemålning
Börje Hedlund oljemålning
Börje Hedlund oljemålning
Börje Hedlund oljemålning
Börje Hedlund oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

2 000 SEK

BÖRJE HEDLUND (1909-2005): Seine vid Notre Dame, signerad Hedlund, olja på duk, ca 41,5 x 33,5 cm

503331

2017-11-23