Jacob Axel Gillberg miniatyr
Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
JACOB AXEL GILLBERG (1769-1845), miniatyr, porträtt av Överste Carl Nordfors, signerad och daterad Gillberg 1804, rund, monterad i träram med förgylld fattning, diameter ca 6,5 cm, baksida med hårlock
503380
2017-11-23