Jacob Axel Gillberg miniatyr

Jacob Axel Gillberg miniatyr
Jacob Axel Gillberg miniatyr
Jacob Axel Gillberg miniatyr
Jacob Axel Gillberg miniatyr
Jacob Axel Gillberg miniatyr
Jacob Axel Gillberg miniatyr

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

JACOB AXEL GILLBERG (1769-1845), miniatyr, porträtt av Överste Carl Nordfors, signerad och daterad Gillberg 1804, rund, monterad i träram med förgylld fattning, diameter ca 6,5 cm, baksida med hårlock

503380

2017-11-23