Minityrer 1800-tal

Minityrer 1800-tal
Minityrer 1800-tal
Minityrer 1800-tal
Minityrer 1800-tal
Minityrer 1800-tal
Minityrer 1800-tal
Minityrer 1800-tal
Minityrer 1800-tal

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MINIATYRER, 3 st, 1800-tal, damporträtt, signerad J Cooper, J May samt osignerad, ca 6x4,5 resp 8x6 cm

503382

2017-11-23