Minityrer 1800-tal
Vollendet
2017-11-23
503382
| Höchstes Gebot | 1 400 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
MINIATYRER, 3 st, 1800-tal, damporträtt, signerad J Cooper, J May samt osignerad, ca 6x4,5 resp 8x6 cm