Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
PER-ÅKE PERSSON (född 1950): "Boardmeeting II", signerad, numrerad och daterad Per-Åke Persson New York 2006, 3/10, fotografi, C-print, ca 49,5x44 cm
503383
2017-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här