Per-Åke Persson c-print

Per-Åke Persson c-print
Per-Åke Persson c-print
Per-Åke Persson c-print
Per-Åke Persson c-print
Per-Åke Persson c-print
Per-Åke Persson c-print

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PER-ÅKE PERSSON (född 1950): "Boardmeeting II", signerad, numrerad och daterad Per-Åke Persson New York 2006, 3/10, fotografi, C-print, ca 49,5x44 cm

503383

2017-11-24