Miniatyrporträtt

Miniatyrporträtt
Miniatyrporträtt
Miniatyrporträtt
Miniatyrporträtt
Miniatyrporträtt
Miniatyrporträtt

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MINIATYRMÅLNING, Danskt soldatporträtt, signerad och daterad C Petersen 1835, sannolikt Christian Petersen(1794-1844), gouache, ca 8x6,5 cm, i samtida förgylld ram

PROVENIENS: Russell Bodés samling

503402

2017-11-24