Miniatyrporträtt
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MINIATYRMÅLNING, Danskt soldatporträtt, signerad och daterad C Petersen 1835, sannolikt Christian Petersen(1794-1844), gouache, ca 8x6,5 cm, i samtida förgylld ram
PROVENIENS: Russell Bodés samling
503402
2017-11-24