Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HENRIC ANKARCRONA (1831-1917), tillskriven: Observatorielunden i Stockholm, signerad Henric Ankarcrona, olja på snäcka, 18x18 cm
färgbortfall
503414
2017-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här