Henric Ankarcrona

Henric Ankarcrona
Henric Ankarcrona
Henric Ankarcrona
Henric Ankarcrona
Henric Ankarcrona
Henric Ankarcrona

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HENRIC ANKARCRONA (1831-1917), tillskriven: Observatorielunden i Stockholm, signerad Henric Ankarcrona, olja på snäcka, 18x18 cm

färgbortfall

503414

2017-11-24