Trädgårdsskulptur

Trädgårdsskulptur
Trädgårdsskulptur
Trädgårdsskulptur
Trädgårdsskulptur
Trädgårdsskulptur
Trädgårdsskulptur
Trädgårdsskulptur
Trädgårdsskulptur
Trädgårdsskulptur
Trädgårdsskulptur
Trädgårdsskulptur
Trädgårdsskulptur

Klubbat för:

4 800 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

TRÄDGÅRDSSKULPTUR, 1900-talets första hälft, betong, i form av lejon, höjd ca 85 cm

Zustandsbeschreibung

Skador, lös del (del av sockel) medföljer

503419

2017-11-24