Klubbat för:
4 800 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
TRÄDGÅRDSSKULPTUR, 1900-talets första hälft, betong, i form av lejon, höjd ca 85 cm
Zustandsbeschreibung
Skador, lös del (del av sockel) medföljer
503419
2017-11-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner