Miniatyrporträtt
Vollendet
2017-11-24
503420
| Höchstes Gebot | 1 300 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
MINIATYRMÅLNING, omkring 1800, porträtt av herreman, ram i förgylld brons, gouache på ben, ca 6x4,5 cm
PROVENIENS: Russell Bodés samling