Leif Johansson oljemålning
Closed
2017-11-24
503428
| Sold for | 2 200 SEK |
| Estimate | 3 000 SEK |
LEIF JOHANSSON (född 1950): Abstrakt komposition, signerad Leif Johansson, olja på duk, ca 140x90 cm