Miniatyrporträtt

Miniatyrporträtt
Miniatyrporträtt
Miniatyrporträtt
Miniatyrporträtt

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MINIATYRMÅLNING, 1800-tal, Damporträtt, gouache på ben, ram med pärlemorinläggningar, ca 7,5x6,5 cm

PROVENIENS: Russell Bodés samling

503430

2017-11-24