Soffa Paradiset
Closed
2017-11-24
503462
| Sold for | 8 800 SEK |
| Estimate | 4 000 SEK |
KERSTIN HÖRLIN HOLMQVIST, soffa, ur möbelfamiljen Paradiset, Triva, Nordiska Kompaniet 1950/60-tal, blå klädsel, längd 180 cm, sitthöjd ca 39 cm
Bruksslitage