Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
EDUARDO CHILLIDA (Spanien, 1924-2002): Dentro y Fuera, litografi, 1964, signerad och numrerad Chillida 104/150. S. 38x 24cm
Litteratur: Koelen 64003
503471
2017-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här