Eduardo Chillida, Dentro y Fuera litografi

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

EDUARDO CHILLIDA (Spanien, 1924-2002): Dentro y Fuera, litografi, 1964, signerad och numrerad Chillida 104/150. S. 38x 24cm

Litteratur: Koelen 64003

503471

2017-11-24