Wilhelm Kåge Argenta

Wilhelm Kåge Argenta
Wilhelm Kåge Argenta
Wilhelm Kåge Argenta
Wilhelm Kåge Argenta
Wilhelm Kåge Argenta
Wilhelm Kåge Argenta
Wilhelm Kåge Argenta
Wilhelm Kåge Argenta

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WILHELM KÅGE, vas, "Argenta", Gustavsberg, grön glasyr med silverdekor i form av svanar, stämplad "Gustavsberg Kåge" samt signerad "Argenta 1079 III", höjd ca 20 cm

503473

2017-11-24