Salongsgrupp Louis XV-stil

Salongsgrupp Louis XV-stil
Salongsgrupp Louis XV-stil
Salongsgrupp Louis XV-stil
Salongsgrupp Louis XV-stil
Salongsgrupp Louis XV-stil
Salongsgrupp Louis XV-stil
Salongsgrupp Louis XV-stil
Salongsgrupp Louis XV-stil
Salongsgrupp Louis XV-stil
Salongsgrupp Louis XV-stil
Salongsgrupp Louis XV-stil
Salongsgrupp Louis XV-stil
Salongsgrupp Louis XV-stil
Salongsgrupp Louis XV-stil
Salongsgrupp Louis XV-stil
Salongsgrupp Louis XV-stil
Salongsgrupp Louis XV-stil
Salongsgrupp Louis XV-stil
Salongsgrupp Louis XV-stil
Salongsgrupp Louis XV-stil

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SALONGSGRUPP, 7 dlr, omkring 1900, Louis XV-stil, förgylld, bordsskiva i alabaster, skuren dekor och pastellage, ljus klädsel, bestående av soffa, bord, karmstolar, 1 par, stolar, 1 par, taburett, bordets mått höjd ca 79, 74x60, längd 160 cm

Klädsel med slitage, bordsskivan med smärre nagg, salongsbordet med pastellageskador

503491

2017-11-24