Brickbord 1800-talets slut

Brickbord 1800-talets slut
Brickbord 1800-talets slut
Brickbord 1800-talets slut
Brickbord 1800-talets slut
Brickbord 1800-talets slut
Brickbord 1800-talets slut
Brickbord 1800-talets slut
Brickbord 1800-talets slut
Brickbord 1800-talets slut
Brickbord 1800-talets slut

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRICKBORD, 1800-talets slut, rikt skuren dekor, höjd ca 74, 63x50 cm

Sprickor, brickan med lagningar

503493

2017-11-24