Richard Mortensen

Richard Mortensen
Richard Mortensen

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RICHARD MORTENSEN (Danmark, 1910-1993): "Arrivée", signerad i trycket, numrerad 116/250, grafiskt blad (reproduktion efter maleri), bildmått ca 55x65,5 cm

Oramad

503501

2017-11-25