Francis Méan

Francis Méan
Francis Méan

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FRANCIS MÉAN (Belgien, född 1962): "Sköldpaddan och de två änderna", signerad och numrerad 87/100, präglad färgetsning, bladstorlek, ca 80 x 60 cm

Oramad

503504

2017-11-26