Eric Nordlöw oljemålning

Eric Nordlöw oljemålning
Eric Nordlöw oljemålning
Eric Nordlöw oljemålning
Eric Nordlöw oljemålning
Eric Nordlöw oljemålning
Eric Nordlöw oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

ERIC NORDLÖW (1908-1983): Bortrövandet av Leukippos döttrar, efter Peter Paul Rubens, signerad och daterad Eric Nordlöw -77, olja på duk, ca 49 x 46 cm

MInimalt färgbortfall

503509

2017-11-24