Väggpendyl nyrenässans
Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VÄGGPENDYL, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, fanérad i valnöt, med termometer och barometer, höjd ca 80 cm, lös dekordel finns att avhämta vid Utlämningen
Lös dekordel medföljer, 2 dekorknoppar samt nyckel saknas, spricka, smärre ytskador
503510
2017-11-24