Väggpendyl nyrenässans

Väggpendyl nyrenässans
Väggpendyl nyrenässans
Väggpendyl nyrenässans
Väggpendyl nyrenässans
Väggpendyl nyrenässans
Väggpendyl nyrenässans
Väggpendyl nyrenässans
Väggpendyl nyrenässans
Väggpendyl nyrenässans
Väggpendyl nyrenässans
Väggpendyl nyrenässans
Väggpendyl nyrenässans
Väggpendyl nyrenässans
Väggpendyl nyrenässans

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGPENDYL, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, fanérad i valnöt, med termometer och barometer, höjd ca 80 cm, lös dekordel finns att avhämta vid Utlämningen

Lös dekordel medföljer, 2 dekorknoppar samt nyckel saknas, spricka, smärre ytskador

503510

2017-11-24