Karmstolar nyrenässans

Karmstolar nyrenässans
Karmstolar nyrenässans
Karmstolar nyrenässans
Karmstolar nyrenässans
Karmstolar nyrenässans
Karmstolar nyrenässans
Karmstolar nyrenässans
Karmstolar nyrenässans
Karmstolar nyrenässans
Karmstolar nyrenässans

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARMSTOLAR, 3 st, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, skuren dekor, stoppade sitsar, sitthöjd ca 45 cm

Knoppar saknas, smärre ytskador

503511

2017-11-24