Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MÄRKLIN ELLOK "KROKODILEN" 3015, spår Ho, 1960-70-tal, fabriksförpackning medföljer
Kartongen med slitage
503529
2017-11-29
Gör en kostnadsfri värdering här