Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MÄRKLIN ÅNGLOK, 3 st, spår Ho, 1960-70-tal, bestående av 3027, 3098 samt 3091, samtliga i fabriksförpackningar
Fabriksförpackningar delvis med skador
503540
2017-11-29
Gör en kostnadsfri värdering här