Märklin ånglok spår H0

Märklin ånglok spår H0
Märklin ånglok spår H0
Märklin ånglok spår H0
Märklin ånglok spår H0
Märklin ånglok spår H0
Märklin ånglok spår H0
Märklin ånglok spår H0
Märklin ånglok spår H0
Märklin ånglok spår H0
Märklin ånglok spår H0
Märklin ånglok spår H0
Märklin ånglok spår H0
Märklin ånglok spår H0
Märklin ånglok spår H0
Märklin ånglok spår H0
Märklin ånglok spår H0

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MÄRKLIN ÅNGLOK, 3 st, spår Ho, 1960-70-tal, bestående av 3027, 3098 samt 3091, samtliga i fabriksförpackningar

Fabriksförpackningar delvis med skador

503540

2017-11-29