Märklin elllok 3015 spår Ho

Märklin elllok 3015 spår Ho
Märklin elllok 3015 spår Ho
Märklin elllok 3015 spår Ho
Märklin elllok 3015 spår Ho
Märklin elllok 3015 spår Ho
Märklin elllok 3015 spår Ho
Märklin elllok 3015 spår Ho
Märklin elllok 3015 spår Ho

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MÄRKLIN ELLOK "KROKODILEN" 3015 , spår Ho, 1960-70-tal, fabriksförpackning medföljer

Förpackning med skador

503542

2017-11-29