Baljfåtölj
Valmis
2017-11-25
503544
| Korkein tarjous | 5 600 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
BALJFÅTÖLJ, gustaviansk stil, 1800-tal, sitthöjd 46 cm
bruksslitage, mindre avskav