Magnus Olesen soffgrupp palisander
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MAGNUS OLESEN, soffgrupp, Danmark, 1960-tal, i palisander, textilklädsel, grupp bestående av soffa, fåtölj samt soffbord, mått soffa sitthöjd ca 39, längd 182, mått bord ca höjd 52, 66x48 cm
CITES-intyg medföljer
Bruksslitage, bordsskiva blekt och med fläckar
503553
2017-11-24