Magnus Olesen soffgrupp palisander

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MAGNUS OLESEN, soffgrupp, Danmark, 1960-tal, i palisander, textilklädsel, grupp bestående av soffa, fåtölj samt soffbord, mått soffa sitthöjd ca 39, längd 182, mått bord ca höjd 52, 66x48 cm

CITES-intyg medföljer

Bruksslitage, bordsskiva blekt och med fläckar

503553

2017-11-24