Bordsuppsats 1800-tal

Bordsuppsats 1800-tal
Bordsuppsats 1800-tal
Bordsuppsats 1800-tal
Bordsuppsats 1800-tal
Bordsuppsats 1800-tal
Bordsuppsats 1800-tal
Bordsuppsats 1800-tal
Bordsuppsats 1800-tal

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSUPPSATS, vitmetall samt glas, 1800-talets slut, dekor i form av get under vinrankor, skålen olivslipad, höjd ca 31 cm, diameter ca 29 cm

Mindre nagg

503561

2017-11-25