Gucci damarmbandsur
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GUCCI, damarmbandsur, gulddoublé, 1990-tal, quartz, refnr. 1100-L, 11 stycken utbytbara plastringar samt en i metall, diameter 27 mm, inkl. originaletui, instruktionsbok samt certifikat (ostämplat)
Går ej, SAV garanterar ej funktionen
503610
2017-11-24