Golvlampor 1980-tal
Vollendet
2017-11-24
503621
| Höchstes Gebot | 1 100 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
GOLVLAMPOR, 2 st., 1980-tal, rödlackerad metall, mässingsdetaljer, kupor med grönt glas, höjd ca 180 resp. 135 cm
Bruksslitage