Birgitta Reuterskiöld oljemålning
Valmis
2017-11-24
503630
| Korkein tarjous | 800 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
BIRGITTA REUTERSKIÖLD (1900-tal): "Sommarbild", monogramsignerad och daterad BR-78, olja på duk, ca 54x94 cm