Kontorsstol

Kontorsstol
Kontorsstol
Kontorsstol
Kontorsstol
Kontorsstol
Kontorsstol
Kontorsstol
Kontorsstol

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KONTORSSTOL, 1900-tal, England, stoppad rygg, knapphäftad, cognacsfärgad läder, femdelad fot på hjultrissor, reglerbar höjd

Bruksslitage

503634

2017-11-24