Kontorsstol
Closed
2017-11-24
503634
| Sold for | 5 400 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
KONTORSSTOL, 1900-tal, England, stoppad rygg, knapphäftad, cognacsfärgad läder, femdelad fot på hjultrissor, reglerbar höjd
Bruksslitage