Carl Gabriel Wadell
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CARL GABRIEL WADELL (1865-1909): Auguste Viktoria av Schleswig-Holstein-Sonderburg-Augustenburgs bröllop med Kejsare Vilhelm II, Auguste Viktorias dans med Otto von Bismarck, signerad och daterad CG Wadell 91, olja på duk, ca 87x128 cm
Ytskador
503656
2017-11-24