Bojaner och skål Kina 1800-tal

Klubbat för:

800 SEK

1 500 SEK

BOJANER, SKÅL, 3 dlr., porslin, Kina, 1800-tal, höjd ca 7-17 cm

Slitage, bojanerna med nagg, lock med spricka

503667

2017-11-25