Kaffeservis Ryssland

Kaffeservis Ryssland
Kaffeservis Ryssland
Kaffeservis Ryssland
Kaffeservis Ryssland
Kaffeservis Ryssland
Kaffeservis Ryssland
Kaffeservis Ryssland
Kaffeservis Ryssland

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KAFFESERVIS, 11 dlr., porslin, Ryssland, 1900-talets början, målad och förgylld dekor, bestående av: 11 kaffekoppar med fat

Smärre slitage

503670

2017-11-25