Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
DAMSEKRETÄR, 17/1800-tal, rokokostil, bronserad med dekormåleri av blomster, invändig inredning av lådor samt fack, höjd ca 92, 75x45 cm, nyckel medföljer
Slitage, ytskador
503678
2017-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här