Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GRAZYNA KORPAL (född 1945): Komposition, signerad och daterad G Korpal-74, olja på duk, ca 72x59 cm

503679

2017-11-25