Xenia Edberg Kledzik "Square One"

Xenia Edberg Kledzik
Xenia Edberg Kledzik
Xenia Edberg Kledzik
Xenia Edberg Kledzik

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

XENIA EDBERG KLEDZIK (född 1944): "Square One", a tergo signerad och daterad Xenia Edberg Kledzik 1994, olja på duk med montage av plastcirklar, 101x100 cm

503699

2017-11-24