Record Watch Co herrfickur
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
RECORD WATCH CO, fickur, 18 k guld, ca 1930-tal, savonett, innerboett i metall, ankargång, boettnr. 949513, diameter 50,5 mm, vikt ca 82 g
Går ej vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, skadad urtavla, bruksslitage
503715
2017-11-25