Klubbat för:
3 200 SEK
3 000 SEK
CARL MALMSTEN, "Flinck", stolar, 4 st, Tre Sekel möbelsnickeri, björk med äggoljetempera, höjd ca 77, sitthöjd 45 cm
Bruksslitage, repor
503727
2017-11-25