Carl Malmsten stolar Flinck

Carl Malmsten stolar Flinck
Carl Malmsten stolar Flinck
Carl Malmsten stolar Flinck
Carl Malmsten stolar Flinck
Carl Malmsten stolar Flinck
Carl Malmsten stolar Flinck

Klubbat för:

3 200 SEK

3 000 SEK

CARL MALMSTEN, "Flinck", stolar, 4 st, Tre Sekel möbelsnickeri, björk med äggoljetempera, höjd ca 77, sitthöjd 45 cm

Bruksslitage, repor

503727

2017-11-25