Miniatyrmåleri
Vollendet
2017-11-24
503740
| Höchstes Gebot | 1 300 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
MINIATYRMÅLNING, 1800-tal, Mansporträtt i uniform, gouache, förgylld ram, ca 5,5x4 cm
PROVENIENS: Russell Bodés samling